Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Поиск авто: расширенный поиск

UAH
UAH
USD
EUR
Добавить Автосалон

Автосалоны

Виннер Автомотив

Город:
Киев
Адрес:
пр-т. Московский, 24-д
 
 
Телефон:
380444960006
E-mail:
info@winnerauto.ua
Сайт:
www.winnerauto.ua
Марки:
Ford, Land Rover, Volvo

Предложения по маркам

Об автосалоне

«Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт  – наш Бос».

«Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.

Наша гордість – це унікальна споруда мультибрендового автоцентру «Віннер Автомотів», аналогів якій немає ні в України, ні навіть у Східній Європі за розмахом, сучасністю, вишуканістю та високими стандартами».

Автоцентр «Віннер Автомотів» з технічної точки зору - це грандіозний архітектурний проект. Загальна площа двоповерхової споруди становить 8400 квадратних метрів. Із них більше 5300 кв. м – сервісна зона, а близько 2200 кв. м. - салони з продажу автомобілів марок Ford, Jaguar, Land Rover і Volvo. Дизайн салонів витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів.
У салоні можна придбати та оформити у короткі строки будь-який із запропонованих автомобілів. Якщо клієнт має намір змінити старе авто на нове, йому у нагоді стане послуга Trade-in. Програма Trade-in у «Віннер Автомотів» дозволяє обміняти машину будь-якої марки, будь-якої моделі на вибраний клієнтом автомобіль Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo з доплатою різниці у цінах.
При купівлі автомобіля, клієнти можуть скористатися кредитними послугами. Ці послуги надаються трьома партнерами компанії «Віннер Автомотів» – банками «Діамант», «Укрсоцбанк» та «АльфаБанк».
Одна із семи (на вибір) страхових компаній, що являються партнерами салону «Віннер Автомотів» надають клієнтові повний спектр послуг автострахування.
Дуже зручною послугою для тих, хто веде власний бізнес є фінансовий або оперативний лізинг, що залюбки надасть салон «Віннер Автомотів» корпоративним клієнтам.
Автоцентр «Віннер Автомотів» пропонує Вам високоякісний офіційний сервіс автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo. Загальна площа сервісної зони (всіх брендів) – близько 5,5 тис. кв. м. Відділ сервісу має 43 підйомники. Згідно існуючого сервісного процесу всі автомобілі, що приїздять на сервіс, проходять через безкоштовну портальну мийку та зону інтерактивної прийомки. На сьогодні відділ післяпродажного обслуговування налічує 120 співробітників.
Запчастини у автоцентрі продаються тільки оригінальні, загальною кількістю біля 12 000 найменувань. У відділу продажу запчастин можна придбати усе необхідне для власника автомобіля. А для того, щоб наші клієнти почувалися ще більш зручно та стильно при керуванні авто, їм запропонують безліч аксесуарів. Мерчендайзінг у автоцентрі дуже розвинений, тому до уваги клієнтів у зоні кожного бренду представлені бутіки з найрізноманітнішими сувенірами та брендованими речами, деякі з яких являються ексклюзивними.
У автоцентрі «Віннер Автомотів» працює сучасне кафе, яке розташоване на першому поверсі салону. На території кафе є телебачення на великому екрані та комп`ютери з виходом до Інтернет, що робить перебування у салоні ще більш комфортним. Для відвідувачів з дітьми працює дитяча кімната, де за дітьми наглядає професійна нянька.

Загрузка...