Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Поиск авто: расширенный поиск

UAH
UAH
USD
EUR

Автоправо

Нормативная база, связанная с регистрацией транспортных средств

Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756
Про скасування спеціальних номерних знаків
ПОРЯДОК перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками
Про затвердження Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення
Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів
Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
Питання залучення державним українським об'єднанням "Політехмед" у 2009 році іноземного кредиту під державну гарантію для реалізації інвестиційного проекту щодо закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги
Про порядок оцінки транспортних засобів

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 10 жовтня 2007 р.
N 1215 Київ

Про внесення змін
до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 46, ст. 2001; 2003 р., N 41, ст. 2161) і від 4 липня 2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 27, ст. 1212; 2003 р., N 41, ст. 2161; 2006 р., N 13, ст. 892) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України
В.ЯНУКОВИЧ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 жовтня 2007 р. N 1215

ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756
1. Пункт 22 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698, викласти у такій редакції:
"22. Головавтотрансінспекція

 • надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України "Про автомобільний транспорт".

2. Пункт 39 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. N 756, викласти у такій редакції:
"39. Надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України "Про автомобільний транспорт"

 

 • відомості за підписом заявника - суб'єкта  господарювання про наявність власної або орендованої  матеріально-технічної бази та штатних спеціалістів  для проведення технічного обслуговування і ремонту  автомобільних транспортних засобів, перевірки їх  технічного стану, зберігання, забезпечення проведення медичного огляду водіїв або укладення договорів про закупівлю таких послуг з поданням їх завірених копій
 • засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії документів, що підтверджують відповідний рівень освіти (кваліфікації) осіб, які відповідають за:
  • експлуатацію та технічний стан автомобільних транспортних засобів; 
  • організацію та безпеку перевезень, охорону праці та пожежну безпеку (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів десять і більше);
  • забезпечення проведення з працівниками (водіями) інструктажів з безпеки руху, охорони праці та пожежної безпеки (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів до десяти)
 • засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії документів, що підтверджують наявність у водіїв міжнародних посвідчень водія (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з міжнародного перевезення пасажирів і вантажів) 
 • засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії свідоцтв про підготовку водіїв автомобільних транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з перевезення небезпечних вантажів)
 • список власних або орендованих транспортних засобів (автобуси, вантажні та легкові автомобілі, вантажопасажирські автомобілі, таксі, причепи, напівпричепи) із зазначенням типу, марки, моделі, державного номера, повної маси (пасажиромісткості), року випуску, з наданням копії свідоцтв про реєстрацію або тимчасових реєстраційних талонів, виданих перевізнику, що має намір здійснювати внутрішні перевезення в установленому порядку на підставі договору оренди (найму) транспортного засобу, з поданням копії такого договору
 • відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про кваліфікацію, стан здоров'я та стаж роботи водіїв, які залучатимуться до надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, з поданням засвідченої копії укладеного з ними трудового договору та копії посвідчення водія відповідної категорії і талона до нього
 • засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії свідоцтв про реєстрацію власних транспортних засобів (автобуси, вантажні та легкові автомобілі, вантажопасажирські автомобілі, таксі, причепи, напівпричепи) або тимчасових реєстраційних талонів, виданих перевізнику, що має намір здійснювати внутрішні перевезення в установленому порядку на підставі договору оренди (найму) транспортного засобу, з поданням копії такого договору перевезення (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів до десяти)
 • засвідчені в установленому порядку копії страхових документів, що підтверджують страхування перевізників за обов'язковими видами відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про спеціальне обладнання легкового автомобіля, а саме: про наявність розпізнавального ліхтаря, сигнальних ліхтарів, нанесені композиції з квадратів, марку, тип та серійний номер таксометра (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з перевезень пасажирів на таксі)
 • відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про досвід роботи на внутрішніх перевезеннях на договірних засадах не менше ніж три роки (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з міжнародних перевезень пасажирів вантажів)".
 
Загрузка...